| Swiftt a întrebat:

Am o problema cu bateria laptopului meu. Nu mai incarca bateria. Aseara am stat pe laptop in pat, si mai am 19% baterie. L-am bagat in priza si nu mai incarca batera, sta tot la 19%. Mi-am bagat Windows 8 pe el si de atunci nu mai incarca. Cineva ma poate ajuta, va rog?

Răspuns Câştigător
| Chamberlin a răspuns:

Salut,
Probabil ti s-a defectat bateria, incearca sa o schimbi.
O seara placuta!

6 răspunsuri:
| white2 a răspuns:

Nu are nici o legatura cu Windows-ul, verifica priza si mufa care intra in lap top!

| IonutGaby a răspuns:

Verifica bateria, incarcatorul, priza. Daca e vina de la ele schimbale.

| Swiftt explică (pentru IonutGaby):

Deci cand este bagat in priza sta bateria la 19%. Nu mai scade nici nu mai creste.

| IonutGaby a răspuns (pentru Swiftt):

O fi de la baterie.Schimbo!

| vRemi a răspuns:

Ar trebui sa instalezi inapoi windows-ul pe care il aveai, sau sa mergi la un specialist.

| Marianbosu a răspuns:

Nu conteaza Windows-ul laptopului tau. Si eu am patit la fel, trebuie cumparata alta baterie! Sper ca te-am ajutat