| Eckooo a întrebat:

am o problema cu BLUE SCREEN iar acesta este 0x00000124 si mai si face Drrrrrrrrrrrrrrrrrrr(sunetul).Si ma gandesc ca AR PUTEA FI de la driver sunet ca se mai blocheaza 1 sec si se aude drrrr putin si gata laughing mentionez am Toshiba Satellite C660-2C7 si nu stiu ce versiune am la placa de sunet sa ii bag driver.Si ultima data cand i-am reinstalat windowsul nu i-am bagat driver de sunet decat wifi si display.Deci help! big grin

4 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Eroarea 0x00000124 poate fi generata de un defect hardware, dar poate fi software.
Daca este de natura software se poate fixa folosind metoda urmatoare.

http://www.youtube.com/watch?v=uqKwuM_7Ix4
Daca persista contacteaza un specialist.
Pentru recuperare drivere incearca urmatoarea metoda.
Pentru recuperare urmeaza pasi.
Scrii in Google Touslesdrivers, click pe Mes drivers.descarca programul Maconfig.si install click pe butonul Lancer la Detection, iti va scana PC si iti va afisa driverele necesare, sau versiuni mai noi la driverele pe care le are Computerul tau.descarca drivarele necesare si install.

| pbsolver a răspuns:

Ce windows ai?

| pbsolver a răspuns:

Pe spatele laptopului ai un cod care incepe cu PSCXXX. care este?