| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu boxele,sunt bagate in priza si cand apas pe butonul de pornire nu au nici o reactie, nu pornesc nu stiu ce pot avea pentru ca aseara au mers iar acum nu mai merg.
Cateva pareri s-au sfaturi mi-ar fi de mare ajutor.

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Dacă ai led de control vezi dacă luminează.

| Panteryas a răspuns (pentru Arthur):

Nu lumineaza, ca atunci cand le aprind au un led albastru de se aprinde dar acum nu face nimic.

| Arthur a răspuns (pentru Panteryas):

Atunci ai posibil defect şi verifică : priza, cablu de legătură, întrerupătorul de reţea şi transformatorul. După mine cred că a picat traful. Îl poţi înlocui cu altul care scoate aceiaşi tensiune la un amperaj cel puţin egal.

| hSdKrbV a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema... Daca mai ai garantie la ele poti sa mergi de unde le-ai luat si sa ti-le schimbi, sau poti sa-ti iei altele noi