| Danyel129 a întrebat:

Am o problema cu browserele.De fiecare data cand incerc sa downloadez ceva imi da " nu a reusit" si imi apare scanare si imi spune ca este virus.Programul nu este virus si se intampla la chrome,mozila, comodo si internet explorer.Ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Posibil ca ai un virus infector care infecteaza imediat executabilele dupa ce au fost downloadate. iti recomand sa faci o scanare cu kaspewrsky virus removal tool http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Kaspersky-Virus-Removal-Tool.shtml (trebuie sa dezactivezi actualul antivirus ca sa nu intre in conflict). da mai multe detalii aici dupa ce ai facut scanarea.

| Danyel129 explică (pentru al3xander):

Poti sa-mi dai alt link te rog? Imi da 404 Not Found.

| al3xander a răspuns (pentru Danyel129):

Uite aici un link direct http://devbuilds.kaspersky-labs.com/......_15_13.exe si aici site-ul oficial

| AlexNet74 a răspuns:

Dezinstaleaza Chrome, si descarca din Internet Explorer alt browser...sau descarca de la un prieten

| Danyel129 explică (pentru AlexNet74):

Nu pot descarca nimic.

| AlexNet74 a răspuns (pentru Danyel129):

Atunci descarca un alt browser de la un prieten...sau reinstaleaza windows-ul

| Danciu821 a răspuns:

Mai bine renunta la Chrome, pentru ca e tel mai prost browser