| bogdancool102 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul, cand il opresc uneori si il pornesc iar alta data nu mai porneste laughing.
Sau mai exact cand apas butonul de start se aprind ledurile de pe unitate dar nu porneste calculatorul care este problema, un raspuns rapid va rog.

3 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, m-am confruntat si eu cu o astfel de problema.
1. Verifica placutele de ram (curata-le de praf, schimba-le sloturile)
2. Daca nu a functionat, verifica sa nu fie deconectat vreun fir.
3. Daca nici a 2 solutie nu e, atunci problema se datoreaza Sursei.

| andrei690 a răspuns:

Nimic nimic nu misca in afara de leduri?