| Ceausescu1234567890 a întrebat:

am o problema cu calculatorul meu. ieri am facut curat in el am rearanjat firele si le-am pus la locul lor, dar cand sa aprind pc nu se aprinde. am schimbat sursa cu alta, iar cand bag sursa in priza porneste cooler-ul la procesor si ventilatorul de la sursa, dar daca apas pe butonul de aprindere, nu se aprinde. ce sa fac?
Multumesc. Funda

1 răspuns:
| Cosmin_Obretin_2000 a răspuns:

Problema asta o am si eu la pc...ce ciudat! straight face thinking
De zile intregi incerc sa rezolv problema asta la pc! Cred ca solutia ar fi sa cumperi un CD-ROM!