| MmoooTtttt a întrebat:

Am o problema cu castile, am casti cu microfon inclus. Sunetul in casti merge dar microfonul nu merge. Am win10 si am toate setarile pe ON dar tot nu merge. In OBS am microfonul selectat si se aude doar pffffff. De conectat sunt conectate bine in PC.

2 răspunsuri:
| Iulian123450987654321 a răspuns:

Încearcă microfonul la alt PC și dacă funcționează e de vine Pc-ul tău.

| MmoooTtttt explică (pentru Iulian123450987654321):

Nu ca luna trecuta ce mi-am luat pc nou, cu toate piesele noi si asa mergea si pe ala microfonul sad