| adess a întrebat:

Salut Tpu.Am o problema cu castile.Inainte imi mergea perfect, dar cand am deschis laptopul de dimineata nu-mi mai recunoaste castile.Nu cred ca s-au stricat le am doar de 1 an si sunt Philips.
Nu cred ca e de la placa caci boxele laptop-ului merg.
Sugestii?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Probeaza-le nene in alta parte, sau trebuie sa te ducem de mana ca la grdinita...

| darrio2007 a răspuns:

Probeaza-le la telefon sau ce mai ai prin casa. Daca merg inseamna ca la laptop este ceva.

| adess explică (pentru K0sti):

Nene,tu crezi ca nu am facut deja asta?
Fii si tu mai inteligent, daca nu mergeau castile mai puneam anuntul? Plus ca mergeau inainte acum nu imi merg la laptop. Unii sunt mai cum sa zic, Lipsiti de cunostinte ca tine

| K0sti a răspuns (pentru adess):

Sunt suficient de inteligent sa-mi dau seama ca habar nu aveti pe ce lume traiti, ca daca aveati, nu mai puneati intrebari si va rezolvati problemele singuri!

| adess explică (pentru K0sti):

Am rezolvat problema intre timp si oricum se vede ca tu esti cel ce nu stie pe ce lume sta. Daca nu poti sa ma ajuti mergi in alta parte si comenteaza, copilule