| cristiansonix a întrebat:

am o problema cu castile mele deci am luat niste casti si pentru calculator dar si pentru a asculta muzica (de la genius)si azi am conectat castile la telefon am pus telu pe masa si cand m-am ridicat de pe scaun se auzea incet ba nu se mai aude ba se auzea in ecou ba nu se auzea voceastraight face mai am bonul de la casti... dar as putea afla care este problema? FUNDA!big grin

11 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Nu sunt compatibile

Răspuns utilizator avertizat
| SirGilbert a răspuns:

E o problema de compatibilitate!
Castile nu sunt stricate, doar nu sunt compatibile cu telefonul.
Daca le vei incerca la calculator vei observa ca sunetul se aude foarte bine.

| Măcină_Emanuel_Elisei_1997 a răspuns (pentru SirGilbert):

La calculator ...depinde de ce muja are in placa de baza...sau in front panel. Daca are dinaia cu senzori de (un)plug in, nu iti va merge nici in calculator!

| cristiansonix explică (pentru SirGilbert):

Le am de o luna

| SirGilbert a răspuns (pentru cristiansonix):

Nu conteaza de cat timp le ai.
Cum am spus, compatibilitatea-i de vina.

| cristiansonix explică (pentru SirGilbert):

Pana acum a merssad iar azistraight face

| SirGilbert a răspuns (pentru Măcină_Emanuel_Elisei_1997):

Eu am patit la fel!
Casti In ear de la Sony Full Bass se auzeau perfect la Black Berry 8520 Curve iar la S2 faceau figuri!

| cristiansonix explică (pentru SirGilbert):

Eu as vrea sa merg maine la flanco(de acolo le-am luat) sa vad ce se poate face daca nu. altele noistraight face

| SirGilbert a răspuns (pentru cristiansonix):

Sigur.
Ei vor sti mai bine ce au!

| Măcină_Emanuel_Elisei_1997 a răspuns (pentru SirGilbert):

Aha...depinde, poate a tras e cablu...nu stiu.s-o fi rupt ceva pe la ele