| Gabi974 a întrebat:

Am o problema cu contul google. Mi s-a stricat telefonul si nu stiu parola de la cont si cand dau "am uitat parola" imi da mail pe telefonul stricat. Ce pot face sa aflu parola?

Răspuns Câştigător
| Florin0012 a răspuns:

Folosești soluțiile care ți-au mai rămas o introduci ultima parolă pe care ți-o amintești, însă dacă știi anul în care ai creat co tul și data îți deblochează contul, o să îți dea și întrebarea asta cu data, bagă data și anul și ziua creieri contului și o sa îți meargă

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Functie de ce alte optiuni mai sunt, alegi folosirea unui alt e-mail pentru recuperare, introduci ultima parola pe care o mai stii, bagi coduri de recuperare (daca le-ai salvat in prealabil), raspunzi la intrebarile secrete, folosesti alte dispozitive Android pe care esti logat la Google, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschide acel cont de email de pe un calculator.