| Andreiandy99 a întrebat:

Am o problema cu contul meu de facebook...nu imi apar in messenger "my story" cand ma conectez cu contul meu...
Iar cand ma conectez cu alt cont imi apar...si aplicația apare in versiunea noua
Ce sa fac sa apara si cand ma conectez cu contul meu?, ca vreau sa am si eu noua interfata de messenger.

1 răspuns:
| Marian5672 a răspuns:

Dacă ești logat cu același cont de messenger pe un alt dispozitiv al cărui messenger nu are cea mai noua versiune, el poate cauza asta. Sau verifică setările.