| Brasovanu_Andrei_2000 a întrebat:

Am o problema cu contul tatalui meu de Facebook prin care nu ma lasa sa ma conectez cu parola zicandu-mi ca este parola veche dar e cea actuala, ce pot face? Nu imi pot schimba parola pentru ca nu are email si nici numar de telefon trecut in cont.

1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

Încearcă să te conectezi cu ajutorul numelui sau și baga i parola.
Când zice acolo "caută după adresa de email sau după nume contul respectiv", dai sa l caute după nume, bifezi că ăla e și introduci parola. Vezi daca merge. Având în vedere că nu ai schimbat parola nicidecum, ar trebui să meargă așa.