| CrackFloyd a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul... Am umblat pe la setari si mi s-a schimbat stilul de la cel nou la cel vechi (news feed-ul) si nu stiu cum sa-l fac la loc... cand intru pe contul meu imi apar notificarile, mesajele si cererile in partea dreapta..cum sa fac sa pun tema noua?

1 răspuns:
| FemeiaPisică a răspuns:

Da, in partea dreapta apar acum la noua versiune, la noul stil. Iti apare bine. Nu ai cum sa setezi asa ceva. treptat, fiecare utilizator, a beneficiat de acest nou stil. nu poti reveni la cel vechi, nu ai acces la o asa setare.