| MirciucuRonaldo a întrebat:

Am o problema cu fostul calculator, inainte mergea perfect si acum cand apas pe butonul de deschidere nu imi apare imaginea la monitor si inainte cand il deschideam se auzea un beep si acum nu se mai aude si am observat ca acum sta un beculet deschis jos pe placa de baza. Va Rog Ajutati-ma! Dau Funda!

2 răspunsuri:
| Bogdan4688 a răspuns:

Da este o problema grava windows-ul nu mai este GENUIE sij trebuie sa instalezi dinow GENUIE pentru windows de pe site oficial ala WINDOWS.

| tteo92 a răspuns:

Ai probleme cu Memoria Ram daca zici ca se auzea Beep, beep cand il aprindeai. Deschide pc-u' si scoate rami si pune-i la loc, posibil sa fi iesit din slot. daca nu merge nici asa. trebuie sa mergi undeva sa vezi despre ce e vorba.