| anonim1808 a întrebat:

am o problema cu google chrome. am instalat un joc si mi so instalat si o bara cu site-ul de unde l-am downloadat in google chrome. si nu stiu cum sa o scot am sters jocul si tot nu imi dispare si am sters si google chrome si tot nu imi dispare.

9 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Jocul trebuia sters din start->control panel->add or remove programs->click pe joc->remove.
daca n-ai facut asa nu s-a sters tot.
asa trebuie facut cu orice program ca sa se stearga toate componentele, nu sa-l selectezi si sa dai "delete"
incearca.
la fel faci si cu toolbarul (bara care ti-a ramas).
cauta toolbar (cum s-a numit jocul) si da remove.
bafta!

| anonim1808 explică:

L-am sters de la adaugare sau eliminare programe dar tot imi apare si am dezinstalat si google chrome si degeaba.

| AyLLin a răspuns:

Dai pe control panel, remove or add programs si de acolo il dezinstalezi bara.:d

| qMisaki a răspuns:

Da-i un restart, poate e prea incarcat cu probleme, al meu avea 9 MB laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Optiunii basisc vezi open this page vezi sa vie google si unde sa caute pe ce motor dai google
Open the home page
Reopen the pages that were open last
Open the following pages: google

Use the New Tab page
Open this page: google

| Alexstrasza a răspuns:

Ar trebui sa fie ori aici : Start > Control Panel > Add/Remove Programs (cauti numele bari) sau incearca sa dezinstalezi si sa reintalezi Google Chrome happy

| Ionuttzwar a răspuns:

Instrumente(Tools)-> Extensii(Extensions) si stergi de acolohappy

| stefan_5719 a răspuns:

Salut apasa in bara de start si apsa la set program and acces default iti apare o lista in stanga dai la prima si dai remove la programul descarcat

| DarkMagik32 a răspuns:

Salut! Si eu am aceeasi Promblema crying dar am scapat de ea
Ai descarcat un joc ( Eu am descarcat un Metin2) dar nu ii mai stiu numele serverului.Mie imi dadea bara cu forum site si register pentru metin.Trebuie sa Stergi Userul de Pc si sa iti faci altul.Mie mia mers.Sau Dezinstalezi Google Chrome si il instalezi iar dar asta nu am incercat.Bafta! Funda?