| ionutz9912 a întrebat:

Am o problema cu google play, am încercat sa cumpăr jocul Gta San Andreas pentru android, dar când bag numărul cardului îmi spune "număr card nevalid", ce pot face? Si exista vreo cale sa pot descarca Gta San Andreas gratis? Mulțumesc anticipat, ofer funda.

3 răspunsuri:
| pd3ytjj a răspuns:

Intra in internet si scrie aptoide trebuie sa-l descarci si apoi dupa ce se instaleaza cauta gta san andreas il descarci si merge eu am incercat si a mers sper sa mearga si la tine
PS: in aptoide sunt toate jocurile din google play fara bani si poti pune si hack

| LoveInARose a răspuns:

Inseamna ca numarul cardului tau e inexistent.

| ionutz9912 explică (pentru LoveInARose):

Cum pwula mea sa fie inexistent daca e cardul meu de alocatie si expira de abia la 01/2019?