| Cerbul47 a întrebat:

am o problema cu gta 5, cand conduc sau fac accident (in special in oras) si intorc camera in alta parte decat in fata am caderi de fps pana in 45 de la 60 cand vine politia pana in 50 chiar si pe jos, iar in online pe langa server care il coboara pana in 40 chestia asta imi coboara pana in 28 de fps, pana acum nu am patit asta.Am cautat fisiere lipsa, l-am mutat de pe hard disk pe Ssd(gandindu-ma ca hard disku e pe moarte), am reinstalat placa video, am dat toate graficile si alte setari pe minim, nimic nu a functionat. Ce credeti ca ar putea fi? Oare de la update nou la drive la placa video? Componente: i7 3770 gtx 1060 6gb 16 gb cl9 1600 hz.

Răspuns Câştigător
| Thedarklightofthemoon a răspuns:

Componentele sunt foarte bune. Poate e jocul, incearca sa il dezinstalezi stergand toate fisierele legate de el din pc si sa il instalezi din nou.

| Cerbul47 explică (pentru Thedarklightofthemoon):

Am incercat ce ai spus tu, nu mai face asa rau cum facea inainte scade pana in 55 fps nu 45 sau mai mult dar tot este existenta problema

| Thedarklightofthemoon a răspuns (pentru Cerbul47):

Uite, chiar nu stiu atunci. Eu nu am avut aceasta problema deoarece jocurile oricum mergeau prost dar la mine era din cauza procesorului si placii video.
Mai ai aceasta problema si cu alte jocuri?

| Cerbul47 explică (pentru Thedarklightofthemoon):

Oricum multumesc de ajutor.