| Arex a întrebat:

Am o problema cu instalarea windows-ului respectiv 7 sau 8. Am facut un stick bootabil, l-am pus in notebook am dat drumul sa booteze, mi-a aparut ca windows-ul se incarca iar apoi mi-a aparut black screen si dupa nu se mai intamplat nimic. Care ar putea fi problema? Ofer funda unui raspuns util.

3 răspunsuri:
| Arex explică (pentru stlucian):

Cerintele de sistem le indeplineste pentru ca inainte am avut win 7 pe el dar acum nu pot sa il reinstalez

| stlucian a răspuns (pentru Arex):

Baterie 100%? Ceva setari prin BIOS? Stick OK 100%?