| geniulanului2017 a întrebat:

Am o problema cu internetul mai exact cu Routerul.
Pai din cand in cand,mi se stinge acea lumina de la'internet' de pe router,ideeea este ca mi se conecteaza la laptop, si apare in semn al exclamarii.
ce pot face?

Răspuns Câştigător
| rrrp a răspuns:

Semnul exclamarii inseamna ca nu ai net.
poti sa ii suni pe cei de la care ai net sa le spui asta si iti vor spune ei daca le cade netul in zona respectiva sau daca e de la router.

am si eu o problema la unul si l au schimbat o data dar tot asa face. asta inseamna ca le cade lor netul in zona respectiva.

de la upc am daca te ajuta cu ceva.

mai simplu suna i si vezi exact.

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Mai apasa butonul de pornit oprit de la router. poate nu face contact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la provider.

| iwefgOficiall a răspuns:

Poate o avea ruterul vreo problema de obicei se cam ancing si cand se ancing se opreste si se porneste la loc.