| Tolstoi a întrebat:

am o problema cu laptop`ul, astazi am facut curatenie in el...si am sters niste programe..printre care si NTI BACKUP,habar nu am ce este.dar cand l-am sters, calculatorul s-a blocat si cand l-am resetat mi-a aparut Boot from cd.
am reusit sa-l deschid, s-a blocat iarasi..si acum iarasi merge.
Cine ma ajuta FUNDA si tot ce mai e, numai sa rezolvwinking

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Repara-l. Macar nu pierzi nimic din ce ai instalat.

| Chezz a răspuns:

Posibil sa i sters ceva din componentele windowsului cea mai simpla solutie ar fi sa reinstalezi windowsul. Bafta Funda? xD