| PaulRaduuu a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul. Cand il aprind, ecranul ramane negru si nu vede nimic. Pana acum mi-a mers perfect. Funda!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pune-l la un tv daca nu se vede nimic e de vina placa video daca se vede e de vina lcd

| K0sti a răspuns:

L-ai probat pe un monitor extern? Ai epuizat toate probele, sau pui intrebari ca sa faci conversatie?

| bibi518 a răspuns:

Ok.Ori ai o problema cu laptop-ul, si in acest caz te duci frumusel cu el la reparat, ori n-ai windows -ul instalat laughing poti sa-l stergi din greseala, eu am patit prin clasa 1, habar n-am cum, dar mi l-a pus fratele inapoi big grin Asta-i doar parerea mea, cel mai bine ar fi sa te duci la cineva sa se uite la el si -ti va spune ce are.
Bafta!

| PaulRaduuu explică:

Windows-ul il am instalat. Aseara mergea perfect, dar acum nu vede nimic. Mai astept raspunsuri

| BTWWWWW a răspuns:

Poate nu mai are bateriehee hee adica am patit-o, imi mergea si s-a inchis. baga-l la incarcat apoi deschidel in timp ce e la incarcathee hee poate merge, nu stiu oh go on