| vally98 a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul, mai precis cu tastatura acestuia anume ca nu imi merg butoanele Shift atunci cand scriu si nu sa le folosesc pentru a utiliza majuscula sau anumite semne de punctuatie...a trebuit sa imi conectez tastatura de la PC pentru a posta aceasta intrebare. Deci, ma puteti ajuta cu ceva? Care credeti ca ar fi problema? Laptop-ul este unPackard Bell EasyNote LJ61 daca ajuta cu ceva.

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Cu grija si cu o surubelnita scoate tastatura, sterge-o bine cu alcool izopropilic (absolut nimic altceva) si vezi daca s-a rezolvat