| gebeleizis a întrebat:

am o problema cu laptopul. Chiar daca conectez sistemul audio continua sa se auda si la laptop

Răspuns Câştigător
| TrustStyle a răspuns:

Hmm,incearca sa te duci in Control Panel->Realtek HD Sound Effect Manager->Audio I/O, si dai click pe castile alea si-ti apare HeadPhone/Line Out...Selectezi Headphone si-ar trebui sa mearga, bafta. funda?big grin

| gebeleizis explică (pentru TrustStyle):

Am incercat sa dau click pe headphone dar nu se intampla nimic

3 răspunsuri:
| meduzza a răspuns:

Da, ai putea sa incerci ce a zis TrustStyle si daca nu iti merge incearca sa bagi mufa super bine sau doar la jumate in laptop ..nu ma intreba de ce dar asa am rezolvat odata laughing

| Vlaicu_Razvan_1993 a răspuns:

Dai pe casti si dupa aia set default