| Elegant a întrebat:

Am o problema cu Laptopul. De exemplu cand ma joc GTA San Andreas (SA-MP), uneori mi se blocheaza absolut tot, si scoate un sunet care nu se opreste doar daca scot cablu de alimentare, sunet de gen "bzzzzzzzzzzzzzzz". Ce pot face?

1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

Daca e un beep incontinuu la frecventa inalta, cum ziceai tu "bzzzzzz", inseamna ca ai temperatura prea mare la procesor, du-l la cineva care se pricepe sa il desfaca si sa il curete de praf si sa ii aplice si o pasta termoconductoare, funda
?