| Razvan_Catalin_1997 a întrebat:

am o problema cu laptopul. Dupa ceva timp cand ascult muzice pe yt sau altceva se aude un mic bazait.Eu ma mai duc cu laptopul prin bucatarie dar intr-o parte imi poate spune cineva de ce mi se intampla asta? Daca dau restart nu se mai aude, numai dupa un timp

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste boxe exterioare in loc de difuzoarele din laptop (care sunt doar difuzoare de control, nu de auditie).

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Deci bazaitul se aude doar in anumite zone ale casei?

| darrio2007 a răspuns:

Adica tii laptopul intr-o parte sau se aude numai pe o parte? Nu inteleg.