| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu laptopul, il am de mai putin de un an, este Acer si nu mai vad wirelessul meu adica vad alte connectiuni de wireless dar pe al meu nu il vad si cu alt laptop vad acea connectiune. Unde este problema?

8 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Vezi conexiunea ta cu alt laptop nu? este normal sa nu ti-o vezi cu al tau.te va atentiona atunci cand nu merge conexiunea ta wirelles

| PaulPyRaTu a răspuns (pentru express11):

Fii atent, merge cu alt laptop sa vad conexiunea dar cu laptopul meu nu merge sa vad conexiunea...

| K0sti a răspuns:

Da-i sa uite "conectiunea" (ce o fi aia?) de wireless, dupa care o refaci!

| PaulPyRaTu a răspuns (pentru K0sti):

Am reinstalat win si tot nu merge.

| K0sti a răspuns (pentru PaulPyRaTu):

Fa si mie o poza cu "conectiunile" tale, sa vad!

| K0sti a răspuns (pentru PaulPyRaTu):

Ia intra aici sa vorbim: http://www.epasystems.ro/asistenta-it-online/
De ce nu e semnal full?

| PaulPyRaTu a răspuns (pentru K0sti):

Hai intra.