| xKracksX a întrebat:

Am o problema cu laptopul si nu stiu cum sa o rezolv. Dimineata asta am aprins laptopul si am observat ca nu mai merge mouse-ul, tastatura si suportul tactil..Mouse-ul nici macar nu mai apare pe ecran straight face Daca stiti ce este de facut va rog sa imi spuneti! ofer funda!

4 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Cand te referi la mouse te referi la touchpad? sau la un mose extern care il conectezi la laptop?

| xKracksX explică (pentru Danzell):

La ambele..nu merge nici touchpadul si nici mouse-ul USB. Nici macar nu imi apare sageata aia alba pe ecran.

| Danzell a răspuns (pentru xKracksX):

Ai incercat sa reinstalezi? sau sa incerci cu un alt sistem de operare gen mint, sau ubuntu?

| alexia33333 a răspuns:

Daca nu mai functioneaza nici tastatura nici mouse-ul inseamna ca ori calculatorul nu mai functioneaza ori ca este ceva neinregula cum ar fi msa i se fi dezlipit sau rupt un fir.