| Elegant a întrebat:

Am o problema cu LAPTOPUL. Uneori cand ma joc (ca si exemplu sa-mp), mi se blocheaza absolut totul din pc, nici sa apas pe butonul de inchidere nu mai merge, si se aude un fel de "bzzz", si trebuie sa il scot din priza, apoi se inchide cu totul. Mentionez ca bateri nu merge, este stricata cu totul(o tin acolo la laptop, dar fara cablul de alimentare nu se aprinde). Alta problema e ca elicea aia de la laptop, cea care se invarte si care face "Aer" nu se mai roteste(doar uneori) si mi se incalzeste rau partea de jos. Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| Bandit288 a răspuns:

Cumparati un laptop la 600 lei si ai rezolvat problema. N-avem cum sa te ajutam, are multe probleme laptop-ul tau.

| darrio2007 a răspuns:

E terminat laptopul tau. Ma mir cum de mai merge fara ventilatie. Repara-l ca ai sa il bulesti mai rau si te va costa si mai mult.