| muresancristi a întrebat:

Am o problema cu leptopul, cand il deschid/pornesc ecranul ramane negru, dar leptopul e pornit si aud si sunetul de la windows cand porneste. Ma puteti ajuta cu sugestii cum l-as putea repara fara sa il trimit in Service?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Nu ai alta sansa decat sa iti iei macar citiva ani sa inveti electronica, ca sa stii sa ti-l repari singur. happy
Cred ca e displayul dus, si asta inseamna ca neaparat vei ajunge cu el la service, fie ca vrei, fie ca nu vrei.

| muresancristi explică (pentru cristi202):

Speram sa nu se intample, mersi.

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Scoate Ramii, scutura-i de praf, schimba-i intre ei in sloturi si o sa mearga.Nu este vorba de nici un fel de display stricat cum observ ca ti-a zis un ''specialist''.

| maphiotul a răspuns (pentru siriusblack98):

Mersii,am facut acum cum ai zis dupa 6 ani de la raspunsul tau si a functionat laughing