| Ank_Kosmin_2003 a întrebat:

Salut Tpu.am o problema cu leptopul meu!, se blocheaza cand dau 3 click-uri sau daca stau 1 min pe el. niste sfaturi? ajutati-ma pls.

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca ti-a mers mai greu in ultimul timp ar fi cazul sa ii schimbi windows-ul.

| Ank_Kosmin_2003 explică (pentru MihaiNicu23):

Cred ca da

| Ank_Kosmin_2003 explică (pentru MihaiNicu23):

Nu am cum sa il schimb ca nu pot descarca de pe el un windows

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru Ank_Kosmin_2003):

Incearca sa apelezi la prieteni poate au ei windows si stiu sa il si instaleze. Daca nu va trebui sa mergi la un service.

| Ank_Kosmin_2003 explică (pentru MihaiNicu23):

De instalat stiu ar n-am nici un stick

8 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Dispozitiv virus, dar mai bine ar fi sa reinstalezi sistemul de operare.

| Ank_Kosmin_2003 explică (pentru PainTech):

Gam incercat tot se blocheaza

| PainTech a răspuns (pentru Ank_Kosmin_2003):

Chiar si cu Windowsul reinstalat tot se blocheaza? Asta nu e ok, inseamna ca a aparut o problama la hardware si ar trebui dus la un service.

| Ank_Kosmin_2003 explică (pentru PainTech):

Inca nu l-am schimbat bro