| 03052003 a întrebat:

am o problema cu messenger-ul de la facebook.Am vrut sa ii trimit un prim mesaj cuiva dar nu se trimite, stiti ca trebuie ca bulinuta de langa ms trebuie sa se faca albastra si cu un vz alb la mn e invers semn ca nu se trimite.Ce pot fac?

1 răspuns:
| razzviy a răspuns:

Daca bulina aia se face alba si cu o bifa albastra inantu, inseamna ca pers respectiva nu are net, nu-i pe Facebook, sau si-a dezactivat Facebook, sau poate chiar ti-a blocat chat-ul sa nu-i mai poti scrie... incearca si la alte persoane sa trimiti un mesaj, daca la toate face la fel s-ar putea sa fie de la tine... incearca sa reinstalezi messengeru.