| Ilvmuzik_Andreyz_1988 a întrebat:

SALUT TPU! Am o problema cu messengerul. Am versiunea 11. Mergea foarte bine, pana intr-o zi cand mi-am scris ID-ul si Parola si i-am dat Sign In... dupa 3 secunde, messengerul s-a blocat si mi-a ramas asa pana cand m-am enervat si l-am inchis. Am instalat o versiune mult mai veche, si imi merge! Acum vreau sa revin la versiunea normala... dar nu stiu ce sa fac! HELP
FUNDA!

3 răspunsuri:
| justmisterious a răspuns:

Trebuia doar sa restartezi pc-ul sau sa reinstalezi messenger-ulwinking

| Ilvmuzik_Andreyz_1988 explică (pentru justmisterious):

L-am restartat si am reinstalat messu... da nimic

| justmisterious a răspuns (pentru Ilvmuzik_Andreyz_1988):

Sa fie de la antivirus? uita-te sa nu cumva sa-l blocheze el, daca nu nu stiu ce sa zic. poate ai vreun virus