| Bogddy10 a întrebat:

Am o problema cu microfonul meu.Ieri am deschis skipe si am vorbit cu un prieten si dupa vreo 2 minute mi-am descarcat bandicam si am vrut sa inregistrez un episod de minecraft.Toate bune si pe cand vad filmarea nu mi se aude sunetul.Am incercat sa il sun pe prietenul meu pe skipe si tot nu mi se auzea vocea.M-am uitat si in setari la sunet peste tot si tot nu merge si nu e iesita mufa din unitate, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Gabriela_Minola_1998 a răspuns:

I just got a free Minecraft code from http://freeminecraft.cc