| CătălinKeenshi a întrebat:

Am o problema cu P.C.-ul. Cand deschid orice program, si paint orice, imi da mereu o d-ai ca si cum as instala ceva si zice ca numele programului este svchost, dat la toate zice asa. Am windows 7, ce pot sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| ExiT90 a răspuns:

Este un virus. Executabilele sunt afectate (tot ce inseamna.exe) Trebuie sa-i dai format. Deja e prea tarziu pentru un scan.

| CătălinKeenshi explică (pentru ExiT90):

Si nu imi mai merge sa deschid nici Metine, zice Fatal Error! si C.S. Cand dau sa ma conectez la server sa incarca 3 secunde si da si la ala o eroare. Tot de la acest " virus " este cauza?

6 răspunsuri:
| AndreyTPU a răspuns:

Salut! Am avut exact aceeasi problema, iti merg sa le deschizi nu? adica dai pe Yes/Da si iti merge dupa, si mie tot pe Windows 7 imi aprea alea, refati windowsul si nu o sa mai apara aia, eu mi-am bagat Windows XP, Good Luck! O zi buna!

| CătălinKeenshi explică (pentru AndreyTPU):

Da. Deci nu pot sa ii fac nimic?

| AndreyTPU a răspuns (pentru CătălinKeenshi):

Nu prea cred, te-as sfatui sa iti descarci programul Tune up, sa-l lasi sa lucreze, ii ia cam 30 min-1 ora si scanezi si cu un antivirus, daca e tot asa, fa-ti windowsul.O zi buna!

| ExiT90 a răspuns:

Exact! Trebuie sa dai format. Sunt distruse executabilele!

| CătălinKeenshi explică (pentru ExiT90):

La ce sa dau FORMAT? baga id meu de mess : alex_cata38@yahoo.com