| daimon001 a întrebat:

am o problema cu PC abia mi-am refacut windows-ul si am instalat placa video si dupa ce am dat restart la PC mi-a aparut tot ecranul negru am instalat pc de 10 de ori si tot asa dupa ce instalez placa video imi apare ecranul negru am placa ASRock. Astept raspuns va rog ajutor

Răspuns Câştigător
| harhas a răspuns:

Nu exista asa ceva, start with vga enable laughing), te ie-i dupa nimfomani., dupa ce reinstalezi placa video.dai un reset la pc...de 2 3 ori imd dupa cum intra sa iti arate pagina de la bios dupa care dai un safemode.si din safemode, dai un restart normal. daca nu ti-a iesit ..metoda,incearca sa instalezi placa video in safemode. daca nu iti merge, sau nu te pricepi da-mi un mesaj privat! mersi

| daimon001 explică (pentru harhas):

K mersi vad ca sti din astea.

| harhas a răspuns (pentru daimon001):

Dar ti-a mers? ti-a functionat? ...nu mi-ai dat mesaj!

3 răspunsuri:
| mihaigrecu345 a răspuns:

Pana sa intri in windows, apasa tasta F8 si selecteza start with vga enabled, sau ceva de genu