| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu pc meu. Nu am gasit nimic pe net despre asa ceva. Cand las pc in desktop sau ascult muzica. Se tot aud niste sunete din "Natura" se aud pasari, insecte. Am reinstalat driverul de sunet si tot asa face, de unde vine? E de la windows?

Răspuns Câştigător
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Cel mai bine e sa-i faci o reinstalare de windows, cine stie ce virusi ai pe el de face nebuniile astea, n-am mai intalnit problema asta pana acum dar cu o reinstalare de windows sigur o sa rezolvi

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E de la TEMA de la Windows. laughing))))))))))))))) Cica Virus, daca mai luati voi virusi in 2017 sa imi ziceti.

| DrGoogle a răspuns (pentru anonim_4396):

Tema de la Windows sau Screen Saver laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am luat eu un virus. Se numeste Ransomwere WannaCry 2.0 :/

| Al3x998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am schimbat toate temele. La fel se aude. Am windows 7 si am pus tema "United States", "LandScapes", Tema Windows 7 si la fel face.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru anonim_4396):

"daca mai luati voi virusi in 2017 sa imi ziceti." - nu sti prea multe despre malware, mai bine te-ai opri din a spune astfel de cuvinte, decat sa te faci de ras. Documenteaza-te inainte de a spune ceva.

| Al3x998 a răspuns (pentru DrGoogle):

Screen saver il am pe "None" si pe toate temele face la fel.
Si pe "Windows clasic" la fel face.

| anonim_4396 explică (pentru FaraNume1245):

Am cautat 2 ore un virus, fail total.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact cum spuneam, documenteaza-te. Crezi ca lasa cineva un cod pe net? Daca vrei, iti dau eu un Fork Bomb de 5 caractere.

Răspuns utilizator avertizat
| GL757W a răspuns:

Ai instalata o tema dubioasa care are si sunete

| Golubaș_Vlăduț_2003 a răspuns:

Nu.Dai dublu clik, Dai pe Personalizare, jos în dreapta apare:sunete, apeși pe el, și caută acolo Redare sunet de pornire Windows Și o debifezi.