| Krises a întrebat:

am o problema cu PC-ul. Mai nou cand intru in Chrome si caut o anumita pagina gen, TPU, cand intru pe acea pagina si dau click pe orice de pe acea pagina, imi deschide alte pagini tampite iar dupa, pe pagina unde intrasem initial pe TPU imi scrie "REDIRECT" si ma trimite pe alte site-uri si pentru a rezolva asta trebuie sa inchid pagina cu totul si sa intru din nou. Ce pot sa fac?
Funda

Răspuns Câştigător
| Jijell a răspuns:

Ai luat virusi! big grin Iti recomand sa folosesti pentru curatare doua programe: Malwarebytes Anti-Malware si AdwCleaner. Ambele sunt gratuite. Daca ai nevoie de ajutor in utilizarea lor te astept cu printscreenuri si iti spun ce sa faci.

| Krises explică (pentru Jijell):

Merci mult de ajutor, m-am descurcat singur big grin

1 răspuns: