| al3xtheb3st a întrebat:

am o problema cu pc-ul meu deci daca il las un pic sa stea cam 5-10 min fara sa lucrez pe el se stinge si pe urma peste 1 min se porneste singur inapoi fara sa ii fac nimic

Am incercat din power settings dar tot asa face destul de des deja aproape de fiecare data

5 răspunsuri:
| al3xtheb3st explică:

Ms acum e deschis de 1 ora si inca nu s-a intamplat sper sa se remedieze cu timpul

| Brâncuşi a răspuns:

Salut Alex, aşa mi se întâmplă şi mie dar mai rar, nu la un interval aşa scurt oricum se remediază problema.
O seară bună!

| xoxolove96 a răspuns:

Si eu am patit la fel, trebuie sa il duci la unu care repara pc-uri sa iti curete motorul de la unitate sau cu aspiratorulpur si simplu desfaci unitatea si o cureti de praf.

| InF3CT a răspuns:

Asculta bine la mine happy.Ai virus..Ma crezi? O sa te convingi singurwinkingDeaia se stinge..Al meu intra in hibernare dupa 10 min..Eram plin de virusi.

| Toc_Alex_1992 a răspuns:

Buna Alex nu e din cauza prafului e discoduro stricat si trebuie sa til schimbi as ama patit si eu. Bafta!