| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu pc-ul meu...mi-am instalat un program pentru defragmentarea disk-ului si nu stiu ce am facut ca nu imi mai apare partitia D. Am instalat win iar tot nu imi apare, dar memoria hard disk-ului este ocupata insa exact cu cat avea acea partitie. Si acum va rog sa-mi spuneti ce as putea sa fac sa imi reapara acea partitie, deoarece este foarte importanta pentru mine. Dau fundita:d multumesc!

1 răspuns:
| Sihastrul a răspuns:

Clic dreapta pe computer\management\disk manager, partitia creata nu are atribuita litera\clic dreapta pe ea\change drive letters and paths\ii atribui o litera disponibila, partitia devine vizibila in computer.