| RazOl17 a întrebat:

am o problema cu PC-ul meu. Tot mi se deschide Google Chrome cu reclame inutile. Ce pot sa fac? Am intrat la programe sa desistalez "cauza", dar nu am nici un program care sa influenteze la aparitia reclamelor. nu stiu daca Chromium are treaba. HELP!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza extensia adblock.

| RazOl17 explică (pentru anonim_4396):

Nu-i de adblock. De expemplu, eu stau pe desktop si din prima mi se deschide o pagina cu reclama.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RazOl17):

Atunci browserul este posibil sa fie virusat. Daca ai descarcat ceva cu virusi e posibil ca virusul sa fi ramas in browser chiar daca ai sters ce era virusat.

| RazOl17 explică (pentru anonim_4396):

Si cum pot sa scap de el?