| CoRrUpT3D a întrebat:

Am o problema cu pc ul.

Problema se desfasoara asa cand pornesc pc ul monitorul de la pc arata no video imput. Asta nu e din cauza placii video deoarece am incercat si cu alta placa video.

Am observat ca daca scot ramul nu-mi face beep in continu am scos si toate componentele in afara de procesor dar placa de baza tot nu face beep happy dar ea primeste curent pentru ca collerul se invarte porneste pc ul dar imi arata no video imput placa video este buna am incercat si la alt cineva am incercat si pe cea integrata nimic am incercat si faza cu bateria scoasa am lasat-o 60 min si nimic.
A si nu e din cauza la rezolutia monitorului sau a cablurilor ca am incercat si cu alta unitate la monitorul meu si cu alt monitor la pcul meu

Va rog ajutati-ma!

DAU FUNDA!

1 răspuns:
| n1n1o a răspuns:

Sal, tiai cam raspuns singur, schimba placa de baza.