| danutzy2000 a întrebat:

Am o problema cu placa de sunet, am incercat sa instalez tooatee versiunile posibile de realtek ac 97 insa fara raspuns... nu functioneaza imi da eroarE :@
Tin sa mentionez ca ieri i-am reinstalat windows-ul.
Uitati screen-ul cu eroarea :
http://prntscr.com/49s7di

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

laughing) Asa si? De "continue anyway" ce zici?
De unde stii ca placa ta de sunet e Realtek?

| danutzy2000 explică (pentru K0sti):

Everest HOME EDITION spune tot happy

| danutzy2000 explică (pentru K0sti):

L-am incercat cu everest de acolo stiu

| K0sti a răspuns (pentru danutzy2000):

Foarte bine...insa, sunt nu stiu cate modele de Realtek! Driverele nu sunt compatibile, asa ca trebuie sa instalezi driverul exact pentru placa ta de sunet! In plus, difera si in functie de sistemul de operare! Sunt chestii uzuale pe care le stiu si copilasii si pe care ar trebui sa le stii si tu!