| Bucurescu_Madalin_2001 a întrebat:

Salut TPU,am o problema cu placa video de la laptop,de curand am dat un rr la memorie,imi mergeau toate jocurile pe care le jucam la perfectie, de cand am dat rr la memorie placa video imi este blocata la 20%! In orice joc, si am maximum 10fps-uri de la 100.Stie cineva din ce cauza? Vr sa specific ca am un Intel Iris graphics 5100!

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Ce înseamnă "rr"? Ai descărcat ultimul driver de pe siteul oficial?