| Farcasi_Adrian_1986 a întrebat:

am o problema cu scrollul la mouse,cand dau in jos pe o pag de web aceasta revine de la cap,adica de sus, adica nu merge in jos. big grin ..merge doar cat invart rotita iar cand ma opresc revine iar in partea de sus..ma poate ajuta cineva? sad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă un alt mouse. Dacă merge bine, e semn că trebuie să-ți iei un mouse nou. Probabil că deja îl ai de ceva vreme.

Și al meu pare să nu se învârtă la fel de bine ca la început... Cred că e uzură.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Farcasi_Adrian_1986):

Poate nu e mouse-ul. Ai încercat cu altul?