| gabriel2004o a întrebat:

Am o problema cu setup-ul de la Windows 10. Aștept sa se instaleze. Totul bine și frumos și aștept sa booteze dar nu vrea sa booteze setup-ul iar becul de la disk se închide iar când restartez imi zice ca a eșuat în SAFE_OS cu cod de eroare 0xC1900101 - 0x20017. Ce pot sa-i fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo problema cu CD (daca cumva este zgariat), sau cu fisierele (daca cumva este un win luat de pe net).
Altceva: nu e spatiu unde sa-l instaleze, sau alte probleme interesante in legatura cu win 10. (daca cumva te-ai asigurat ca ai cele necesare pentru a il instala ram, hardisk, procesor)