| edy1thebest a întrebat:

Am o problema cu Sistemul de Operare Linux.
Mi-am facut cont in Ubnutu One dar tot nu pot descarca din Centrul Software Ubnutu. De cate ori introduc parola contului Ubnutu imi spune ca Autentificarea a esuat.
Ce ar trebui sa fac pentru a descarca din Centrul Software Ubnutu?E nevoie de contul Ubnutu One sau de alt cont?

Răspuns Câştigător
| Kenichi a răspuns:

Nu e nevoie de altcont incearca sa iti activezi mailu daca nu l-ai activat sau incearca sa iti schimbi parola daca i deja activat. sau poti oricand sa iti faci un cont nou si ai grija sa nu o zbarcesti pe undeva cand il faci. succes