| Oana2004 a întrebat:

Am o problema cu Skype. Cand il deschid scrie : "Ne pare rau, nu ne-am putut conecta la Skype". Ce fac?

6 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu iti merge netul sau ai gresit parola.

| Oana2004 explică (pentru dragosbogdan001):

Nici nu pot sa imi bag id-ul si parola...iar net am pentru ca pot umbla pe fb etc

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Oana2004):

Poate ca nu iti merge bine netul, ca poti intra pe site-uri si fara net bun, dar pe skype nu. O sa iti tot zica "nu ne-am putut conecta la skype", cum iti apare. Sau poate fi alta problema, sterge-l si instaleaza-l din nou.

| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Il dezinstalezi, si il descarci de pe alta pagina, cred ca va merge.

| slaur97 a răspuns:

Deschide Internet explorer in timp ce e deschis skype cu eroare respectiva, intri pe google, astepti putin si inchizi internet explorere si dupa iti merge.

| Alexandru_Oltean_1983 a răspuns:

La mine a functionat treaba cu Internet Explorer, descrisa de slaur97.