| cosminvalerian a întrebat:

Am o problema cu sunetul. Chiar daca ascult o melodie, fie ca ma joc nu se aude sunetul. Din cauza driverului de sunet, nu este, am verificat. De la ce poate fi? Si cum pot face sa se auda din nou sunetul?
Funda!

7 răspunsuri:
| мαяijüαηα a răspuns:

Daca sau sticat castile...trebuie sa iei altele.
iar daca asculti la boxe..vezi sa n ufie vreun fir pe afara..nu prea ma pricepblushing

| PAmy99 a răspuns:

Inceraca sa instalei din nou windows-ul, s-ar putea sa fi luat un virus...sau s-a ars ceva pe la fireale alea pe acolo in unitate...tongue
funda? happy

| Vlad43 a răspuns:

Nu cred ca este virus, trebuia sa mearga greu si windows-ul. verifica atent setarile la sound,

| cosminvalerian explică (pentru Vlad43):

La setari, totul e Ok...Le-am setat de vreo "100" de ori

| marlacu a răspuns (pentru cosminvalerian):

DAca tot nu-ti merge atunci e de la placa de sunet si e rau ca na-i ce sa-i mai faci de cat eventual sa o schimbi

| marlacu a răspuns:

Incearca sa-ti mai instalezi inca o data windosul, se poate sa fi luat un virus(win 32) in calculator si de acea tia disparut sunetul, asa am patit si eu si nu mia revenit sunetul decat dupa ce mi-am reinstalat sunetul sper ca te-am ajutat.Mult noroc!

| cosminvalerian explică (pentru marlacu):

L-am reinstalat inca odata... (acu` 2 zile) si tot nu merge.