| raduqu a întrebat:

Am o problema cu sunetul la PC. Am verificat si totul este instalat, si cand dau pe o melodie imi arata ca merge, totul este dat la maxim, si placa de sunet este instalata, doar ca nu se aude nimic. Boxele sunt noi si au mers la alt pc dar la al meu nu, si nu merg nici casti nici nimic. Dati -mi o rezolvare! Dau funda

4 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Am avut acceiaşi probelmă. e driverul nu a fost instalat corect!
Ai putea să-l dezinstalezi şi să-l instalezi din nou. sper să meargă orice e e de la driver

| raduqu explică (pentru Gunoi):

Care driver? Si cum pot sa il reinstalez? Imi trebuie cd sau ceva?

| Gunoi a răspuns (pentru raduqu):

Cam driverele sunt pe un CD/DVD fie reinstalezi tot windowsul din nou după care instalezi driverele fie încerci să cauţi numele programului de sunet care l-ai instalat
Îţi recomand program de detectare drivere se găsesc pe internet

| xBesTLifeX a răspuns:

Intrii pe site-ul producatorului si descarci driverele audio, le instalezi in pc, dai un restart si gata, funda?