| Ownypony a întrebat:

am o problema cu sunetul.Nu se aude absolut nimic:muzica/film/jocuri, daca nu am o conferinta pe skype.Cand am apelat o persoana pe skype imediat sunetul isi da drumu si incep sa se auda toate.Sugesti cineva?

Răspuns Câştigător
| IuLYaN17 a răspuns:

Reinstaleaza driverele audio si, daca nu merge, poate nu face ceva contact. Ceva pe la mufa sau poate la boxe.
Succes!

| Ownypony explică (pentru IuLYaN17):

Incerc acum sa reinstalez driverele de la mufa nu are ce sa fie.Nici pe casti, nici pe boxe nu se aude nimic.Mersi

1 răspuns: